A küszöbkönyvtár nyitva áll!

Kedves Olvasóink, Kedves Könyvtárlátogatók!

A védelmi intézkedések lépcsőzetes feloldásának első fokozatáról szóló 144/2021 számú kormányrendelet értemében, örömmel hirdetjük, hogy küszöbkönyvtári szolgáltatásunk ismét elérhető. A küszöbkönyvtár működési feltételei változatlanok:
Előre egyeztetett időpontban van lehetőség a kölcsönzött könyvek visszahozatalára, és előzetes kérés alapján könyvek kölcsönzésére.

A megbeszélt időpontban könyveiket a bejáratnál vesszük át, valamint a kért könyveket is ide készítjük elő.

A visszahozott könyveket 72 órára karanténba tesszük, azokat csak a karantén lejárta után kölcsönözzük.
A jelenleg kölcsönzésben lévő könyvek lejárati idejét az érvényben lévő vészhelyzeti határidők függvényében mindenkinek folyamatosan meghosszabbítjuk!
Amennyiben igénybe veszik küszöbkönyvtári szolgáltatásunkat, látogatásukkor kérjük viseljenek maszkot!

Várjuk hívásaikat, keressenek minket elérhetőségeinken!

Tel.: +29 320-102
E-mail: kolcsonzes@ullokonyvtar.hu