Küszöbkönyvtár

Küszöbkönyvtári szolgáltatás indul a Vargha Gyula Városi Könyvtárban!

Kedves Olvasóink!

Könyvtárunk egyelőre még nem fogadhat látogatókat, de 2020. június 2-tól lehetőséget biztosítunk előre egyeztetett időpontban a kölcsönzött könyvek visszahozatalára, és előzetes kérés alapján könyvek kölcsönzésére.
Június 2-tól hétköznap 9-13 óráig várjuk hívásaikat a 06-29/320-102-es telefonszámon, illetve e-mailben az ullokonyvtar@monornet.hu címen várjuk leveleiket folyamatosan!

Online katalógus

• A megbeszélt időpontban könyveiket a bejáratnál vesszük át, valamint a kért könyveket is ide készítjük elő.
  • A visszahozott könyveket 72 órára karanténba tesszük, azokat csak a karantén lejárta után kölcsönözzük.
  • A jelenleg kölcsönzésben lévő könyvek lejárati idejét június 30-ig mindenkinek meghosszabbítottuk!
  • Amennyiben igénybe veszik küszöbkönyvtári szolgáltatásunkat, látogatásukkor kérjük viseljenek maszkot!

Várjuk hívásaikat, keressenek minket elérhetőségeinken!