Családbarát könyvtár

Családbarát Könyvtár

Könyvtárunk újabb két évre elnyerte a Családbarát Szolgáltatóhely és Családbarát Munkahely megtisztelő címet. A családbarát környezet kialakítása számunkra tudatos törekvés. Fontosnak tartjuk, hogy minél több kisgyermekes család látogasson el hozzánk, hiszen valljuk, hogy az olvasó gyermekekből lesznek a gondolkodó felnőttek. Könyvtárunkban a nagycsaládosok számára, három beíratott gyermek után a szülőknek is ingyenes a beiratkozás. A kortárs és a klasszikus gyermekirodalom színe-java megtalálható polcainkon, és a szülők is kedvükre válogathatnak szép- és szakirodalmi kínálatunkból egyaránt.

Bízunk benne, hogy sokan egyetértenek velünk abban, hogy Üllőn könyvtárba járni jó! Mindenkit szeretettel látunk!