Újranyitás

Kedves olvasók és könyvtárlátogatók!

A kormány a járványügyi készültség bevezetéséről szóló 283/2020. (VI. 17.) korm. rendeletével 2020. június 18. nappal Magyarország egész területére egészségügyi válsághelyzet elrendelésével járványügyi készültséget vezetett be, amelynek keretében – a veszélyhelyzet megszűnésével összefüggő átmeneti szabályokról és a járványügyi készültségről szóló 2020. évi LVIII. törvény alapján – a rendezvények helyszínén való tartózkodásra a kormány rendeletében különös szabályokat állapíthat meg.

Ennek tükrében a mindenkor hatályos egészségügyi és biztonsági előírások betartása mellett, 2020. június 23-tól könyvtárunk ismét kitárja kapuit!

Könyvtárlátogatáskor kérjük:

• használják a kihelyezett kézfertőtlenítőt
  • viseljenek maszkot, kivéve a 6 évnél fiatalabb gyerekek
  • tartsák a 1,5 m védőtávolságot

Nyitvatartás:
kedd: 9.30 – 18.00
szerda-péntek: 9.30 – 17.00
szombat: 8.30 – 12.00

Megújult környezetben, új könyvekkel és a régi szerettel várjuk önöket vissza a könyvtárba!

Üdvözlettel:
a könyvtárosok